Jeśli lubisz aktywny wypoczynek przyjeżedżaj do Szczyrku.

Opublikowane 8 lipca 2012 przez

Jeśli jesteś fanem aktywnego wypoczynku koniecznie wybierz się do Szczyrku. W Szczyrku możesz poszaleć za równo latem, jak i zimą. Znaleźć w samym mieście można w zimie: skutery śnieżne, narty zjazdowe, narty biegowe, snowboard, liczne wyciągi i trasy narciarskie, a w lecie nordic walking, trekking, paralotnie wycieczki piesze, szlaki turystyczne, szlaki rowerowe, quady i wiele, wiele innych, niezliczonych atrakcji. Ja od dawna na stronce nocleg w Szczyrku znajduję wygodne ośrodki agroturystyczne z wyżywieniem. Jeśli macie ochotę to polecę wam skorzystanie z tej bazy w czasie wyjazdu do Szczyrku.

Odpowiedzi na Jeśli lubisz aktywny wypoczynek przyjeżedżaj do Szczyrku.

  1. Ja Wam opowiem, jak dla mnie wygląda Szczyrk. Otóż jest to miasto, w którym mieszkałam 5 lat, wychowałam się tam od 15 roku życia, okolice są piękne, lasy, przyroda, wodne kąpiele no i słońce przez całe lato. Jeśli chcecie spędzić w tych okolicach wakacje czy urlop to polecam !!!!

  2. Loty na paralotni to super sport, jeśli jeszcze nigdy nie lataliście, to wybierzcie się także nad morze, tam jest wiele szkół paralotniarstwa :-)